PL | EN | DE | FR
Zagraniczne oferty pracy Drukuj Email

Oferty pracy w krajach UE / EOG, w tym oferty pracy polskich pracodawców znajdziesz na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

Zagraniczne oferty pracy, które są przekazywane do doradców EURES z Wojewódzkich Urzędów Pracy w celu dodatkowego rozpowszechniania znajdziesz - tutaj.

Aby sprawdzić oferty pracy polskich pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem cudzoziemców z UE/EOG postępuj w następujący sposób:
1. wybierz stronę portalu EURES www.eures.europa.eu,
2. wybierz opcję "Osoby poszukujące pracy",
3. wybierz opcję "Szukaj pracy",
4. wybierz zawód z listy,
5. wybierz z listy kraj Polska (możesz skorzystać z możliwości wskazania kraju i regionu na mapie w opcji "Wybierz na mapie"),
6. wybierz przycisk "Szukaj".

Publikowanie CV na portalu EURES

Jednym z narzędzi dla poszukujących pracy, dostępnym na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej www.eures.europa.eu jest możliwość zamieszczenia własnego CV.

Aby skorzystać z tej usługi, należy zarejestrować bezpłatnie własny profil „Mój EURES”, co pozwala przygotować CV w wersji on-line, w dowolnym języku Unii Europejskiej oraz udostępnić je potencjalnym pracodawcom, którzy także zarejestrowali się na portalu. „Mój EURES” pozwala również na otrzymywanie powiadomień na adres poczty elektronicznej nt. najnowszych ofert pracy, które odpowiadają profilowi osoby poszukującej pracy.

Istnieje możliwość zachowania anonimowości umieszczanych danych - w takiej sytuacji ewentualny kontakt ze strony pracodawcy będzie miał miejsce za pośrednictwem serwisu EURES.

Aby zapewnić aktualność CV dostępnych na portalu, wskazane jest regularne korzystanie z konta "Mój EURES". CV osób, które nie odwiedziły swojego konta przez okres 3 m-cy przestają być widoczne dla pracodawców, a po upływie roku zostają usunięte z bazy danych. 

Zarówno umieszczenie swojego CV w bazie EURES przez osoby poszukujące pracy jak również wgląd do bazy EURES dla pracodawców, jest usługą bezpłatną.

 
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Departament Rynku Pracy © 2011 | Logowanie dla kadry EURES